Mieszkanie z działką w Gołębiewie
Gołębiewo gm. Kozłowo Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 05 Maj, 2026 17:28
140 000 zł
3590 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:39 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:3 piętra
- Rynek:Wtórny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 140 000 zł / 3590 zł/m2
Opis oferty
Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, apopołudniową kawę pijesz we własnej altanie? Ta oferta w
Gołębiewie (gm. Kozłowo) jest właśnie dla Ciebie!
Dlaczego warto tu zamieszkać?
✅ Mieszkanie gotowe do wejścia: 39,5 m² (salon, sypialnia,
kuchnia, łazienka) czeka na nowego właściciela. Nie tracisz czasu
na czekanie – klucze możesz odebrać od razu!
✅ Niskie koszty i komfort: Budynek jest ocieplony, a okna wymienione
na PCV. W 2023 roku zamontowano nowy bojler, co gwarantuje ciepłą
wodę bez zmartwień.
✅ Prywatna działka w cenie: Wraz z mieszkaniem otrzymujesz
działkę o pow. 504 m². To idealna przestrzeń na relaks, warzywniak
czy spotkania z bliskimi.
✅ Letnia altana z klimatem: Na działce znajduje się urokliwa
altana z letnią kuchnią i „kozą” – idealne miejsce na
biesiady nawet w chłodniejsze wieczory.
✅ Nowoczesna infrastruktura: Już w październiku nieruchomość
zostanie podłączona do kanalizacji gminnej!
Lokalizacja – blisko natury, blisko wygód.
Kraina jezior na wyciągnięcie ręki:
Gołębiewo to doskonała baza wypadowa dla miłośników wody i
wędkarstwa. W najbliższej okolicy znajdziesz:
Jezioro Kownatki (ok. 10-12 km): Jedno z najczystszych jezior w
regionie, słynące z krystalicznej wody i piaszczystych plaż
idealnych dla rodzin z dziećmi.Jezioro Szkotowskie (ok. 12 km):
Malowniczy akwen połączony strumieniem z Jeziorem Kownatki, otoczony
lasami.Jezioro Turowskie: Prawdziwy raj dla wędkarzy, znany z
obfitości szczupaków, sandaczy i amurów.
Gołębiewo to synonim ciszy i spokoju. Jednocześnie zaledwie 7 km